Login

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky - penzion Vila Fantazie


I.Objednávky

Závaznou objednávku Vašeho pobytu proveďte prosím vyplněním a odesláním rezervačního formuláře (telefonické objednávky ani předběžné rezervace neposkytujeme).
My Vám během dne potvrdíme, zda je Vámi požadovaný termín volný a vyzveme Vás k zaplacení zálohy nebo celé platby (připsání platby na náš účet nejdéle do 3 pracovních dnů !).
Vyplněním závazné objednávky zákazník stvrzuje, že Obchodní podmínky četl, uznává a souhlasí s nimi. Odeslaná závazná objednávka nahrazuje podepsanou smlouvu.
Po obdržení zálohy nebo celé částky na náš účet je rezervace oboustranně závazná a my Vám pošleme emailem její potvrzení (v případě zájmu zhotovený dárkový voucher k pobytu). Pokud záloha (nebo celá platba pobytu) nebude včas uhrazena, automaticky postupuje a je k dispozici pro další zájemce o pobyt v daném termínu.

II. Platební podmínky

Smluvená rezervace pobytu (na základě vyplněného rezervačního formuláře) Vás zavazuje k zaplacení zálohy nebo plné smluvní ceny do 3 pracovních dnů. Úhradu objednaného pobytu může zákazník provést poštovní složenkou, nebo bankovním převodem, fakturou.

Podklady k platbě Vám odešleme emailem na základě Vámi vyplněného rezervačního formuláře. Můžete nám zaslat doklad o provedení platby. Po zaplacení Vám zašleme emailem potvrzení o rezervaci (v případě zájmu zhotovený dárkový VOUCHER k pobytu) a tak závazně garantujeme pronájem apartmánu. Doplatek host uhardí v den příjezdu v hotovosti.
Podle zákona o evidenci tržeb EET jsme jako prodávající povinni vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Pokud Vám zaměstnavatel částečně přispívá, nebo hradí celý pobyt (fond FKSP):
Pro vystavení faktury je nutné si u svého zaměstnavatele zjistit podmínky pro její vystavení. Každému vystavení faktury musí předcházet objednávka, kterou vystaví Váš zaměstnavatel a odešle nám emailem, nebo poštou. Objednávka musí obsahovat název zaměstnavatele, fakturační adresu,IČ a DIČ, bankovní spojení, požadovaný text faktury, fakturovanou částku za objednané služby.
Bez uvedených náležitostí není možné fakturu vystavit.

Ubytování Vila Fantazie není plátcem DPH.

III. Pobytové podmínky

Ubytovat je možné pouze hosta, který se prokáže platným dokladem totožnosti (občanským průkazem, cestovním pasem). Identifikační údaje z dokladu totožnosti zanese provozovatel do knihy ubytovaných hostů.
Host poté uhradí doplatek, platba se provádí v hotovosti.
Pokud host nenastoupí pobyt ve sjednaný den a hodinu, zaniká mu nárok na sjednané ubytování bez náhrady.
Začátek pronájmu apartmánů je od 16.00 – 20.00 hod. Při pozdějším příjezdu po 20.00 hod je nutné telefonicky nás informovat.
Kouření v apartmánech a celém penzionu, taktéž zapalování svíček či jinak manipulovat s ohněm uvnitř penzionu je PŘÍSNĚ ZAKÁZÁNO. Nebude-li tento zákaz akceptován, bez náhrady Vám pobyt rušíme.
Ubytování Vila Fantazie Jizerské hory ubytování Vašich zvířecích miláčků i přeš náš velmi kladný vztah ke zvířatům neumožňuje.
V případě, že z vážných nepředvídatelných důvodu není možné hosta ubytovat v objednaném apartmánu, vyhrazuje si majitel právo hosta ubytovat v jiném apartmánu, nebo s hostem dohodnout jiný termín pobytu.


IV. Cena pronájmu

Cena zahrnuje ubytování, poplatek obci, el. proud, topení (topná sezóna), vodu, masážní vanu v apartmánu, kuchyň, nebo kuchyňský kout s vybavením, ložní prádlo, závěrečný úklid, ručníky, osušky a toaletní potřeby, kuchyňské přípravky a utěrku do kuchyně, využití zahrady a dětského hřiště, informační tiskoviny, parkovací místo, wifi připojení v penzionu. Za příplatek tepelné čerpadlo/ klimatizaci. Cena nezahrnuje zdravotní a úrazové pojištění, pojištění storna, dopravu. V případě předčasného odjezdu objednavatele-zákazníka, nemá tento nárok na vrácení již zaplaceného pronájmu. V případě dárkového voucheru - po datu jeho platnosti nelze dárkový voucher uplatnit, ani požadovat navrácení hotovosti (viz. níže V.2.).

V.1. Zrušení pronájmu

Při zrušení pobytu více jak 30 dnů před datem nástupu je účtován manipulační poplatek 50,-Kč.

Při zrušení pronájmu ze strany objednavatele-zákazníka je tento povinen uhradit následující storno poplatky.

  počet dní do příjezdu

 storno poplatek z celkové ceny

                    30

                   50,-Kč

                30 - 21

                   10%

                20 - 14

                   35%

                13 - 7

                   50%

                 6 - 3

                   80%

                 2 - 0

                  100%

Změna termínu je za jednotný manipulační poplatek 300,- Kč za osobu. Je možná min. 10 dní před příjezdem v případě volného termínu a pouze jedenkráte.
Storno pobytu hrazeného daňovým dokladem se vztahují storno poplatky uvedené výše, pokud se vrací část uhrazené platby (dle storno poplatků), je odeslána na účet organizace, která pobyt hradila, na žádný jiný.
Při přerušení pobytu, nebo předčasném ukončení pobytu ze strany hosta se jakákoliv část platby nevrací.

V.2.Rezervace a storno rezervace v případě Dárkového certifikátu

Na internetových stránkách www.ajh.cz si můžete vybrat apartmán dle vlastního výběru. Prostřednictvím poptávkového formuláře na uvedených internetových stránkách, nebo na emailové adrese info@ajh.cz nás prosím kontaktujte a domluvte si termín Vašeho pobytu, apartmán a ubytovací balíček (rekreační pobyt, romantický pobyt pro dva). Uveďte prosím číslo certifikátu, které je na něm uvedeno. Doporučujeme objednat si datum pobytu v dostatečném předstihu.

V případě, že je cena služby vyšší než hodnota dárkového certifikátu, lze rozdíl ceny doplatit standardním způsobem (doplatkem na účet, nebo v hotovosti v den příjezdu). Hodnotu dárkového certifikátu je možné čerpat pouze formou služeb (ubytování, snídaně, balíčky), za dárkový poukaz nelze žádat hotovost. Nevyčerpaná část hodnoty dárkového certifikátu se nevrací.

Certifikát je možno uplatnit pouze do data, uvedeném na certifikátu. Po uplynutí stanoveného data certifikát bez náhrady propadá.

Rezervaci termínu může obdarovaný změnit pouze jedenkráte, a to nejpozději 10 dnů před sjednaným termínem poskytnutí služby a sjednat termín nový v rámci platnosti certifikátu.

Podmínky pro stornování rezervovaného termínu - při stornování termínu 14 a více dnů před samotnou aktivitou, vám bude termín bezplatně zrušen a můžete si vybrat jakýkoliv další volný termín v rámci platnosti certifikátu. Pokud stornujete svůj termín 6. - 3. den před nástupem, bude vám termín zrušen, ale náhradní termín (další volný termín) si budete moc vybrat za poplatek, který se rovná částce 50% z ceny pobytu. Při stornování termínu 3. den až den konání pobytu nebo v případě, že se na pobyt nedostavíte vůbec, bude Váš termín 100 % uplatněn bez jakékoliv další náhrady. Při přerušení pobytu, nebo předčasném ukončení pobytu ze strany hosta se jakákoliv část hodnoty certifikátu nevrací.

Ubytovací řád Vila Fantazie

* Host je povinen řádně využívat prostory určené k ubytování, dodržovat pořádek a čistotu v apartmánu, nevstupovat do apartmánů ve venkovní obuvi, seznámit se s Ubytovacím řádem a dodržovat jej.
* Při nástupu host obdrží klíče od apartmánu a od hlavních dveří. Host je povinen předejít ztrátě těchto klíčů, aby nebyly odcizeny a vyvarovat se zapůjčení klíčů osobám, které nejsou v penzionu ubytovány. Případnou ztrátu klíčů je host povinen nahlásit bez prodlení provozovateli a uhradit tímto způsobenou škodu.
* Kouření v apartmánech a celém penzionu je PŘÍSNĚ ZAKÁZÁNO. Povoleno je pouze na místech k tomu určených, tj. venkovní prostor. Taktéž je přísně zakázáno zapalovat svíčky, nebo jinak nakládat se zápalkami uvnitř penzionu! Nebude-li tento zákaz akceptován, bez náhrady Vám pobyt rušíme.
* Romantický víkend, nebo rekreační pobyt se snídaní:
Snídani, podáváme do Vašeho apartmánu (čas je možné po dohodě upravit v rozmezí 8:00-10:00 hodin). Zaklepáním na vstupní dveře apartmánu Vás žádáme o možnost vstupu. Pokud si nepřejete být rušeni, neotvírejte, snídani Vám necháme na chodbě. O použité nádobí z objednaných snídaní a večeří se postaráme, pouze ho prosím vraťte veškeré do jídelního koše na chodbu.
* Nádobí, které použijete v apartmánu mimo objednané snídaně, umyjte a ukliďte zpět. Taktéž po sobě udržujte čistotu v kuchyňce.
* V kuchyni apartmánu je chladnička, jejíž obsah je Vám k dispozici. V případě rekreačního pobytu je chladnička ponechána prázdná na Vaše osobní potraviny a k dispozici máte v mezipatře penzionu, nebo ve vitrínách nápoje a ostatní nabídku. Úhradu provedete před Vaším odjezdem.
* V apartmánech a společných prostorách není dovoleno provádět zásahy do elektrické sítě, nebo jiné instalace a přemisťovat zařízení. Zařízení a inventář apartmánu včetně ručníků nesmí být používán mimo apartmán.
* Není dovoleno užívat vlastní elektrické spotřebiče s výjimkou holicích strojků a vysoušečů vlasů. Za použití povolených spotřebičů zodpovídá host a ručí za jakékoliv škody způsobené jejich provozem.
* Pokud je Vaše koupelna v apartmánu vybavena hydromasážní vanou, dodržujte prosím pokyny, které jsou v koupelně na zdi vyvěšeny!!!
* Koupelny jsou vybaveny infrazářičem. Zapnutím jej uvedete do provozu. Spotřebič má časový spínač a sám se po určitém intervalu vypne.
* Při odchodu z apartmánu je host povinen uzavřít vodovodní uzávěry, zhasnout světla, vypnout všechny spotřebiče, uzavřít okna a dveře, při odchodu a příchodu do penzionu uzamykat hlavní vchodové dveře.
* Z bezpečnostních důvodů není dovoleno ponechávat děti bez dozoru dospělé osoby v apartmánu a ostatních prostorách penzionu. Rodiče zodpovídají za bezpečnost svých dětí ve všech prostorech penzionu i jejich venkovních částech. Rodiče batolat a malých dětí jsou odpovědni zajistit dodržování čistoty v pokojích. Jedná se zejména o ochranu postelí (chránit matrace, na kterých spí malé děti, nepropustným prostěradlem), sedacích souprav před znečištěním dětmi, které nejsou dosud schopny udržovat osobní hygienu. Pro děti je na zahradě penzionu dětské hřiště s pískovištěm a prolézačkami, dospělí mohou posedět a odpočívat na lavičkách a dostanete-li třeba chuť na něco dobrého na ohýnku, využijte zahradní kamenný gril. Rošt, noviny a zápalky naleznete na tácu v prostorách chodby penzionu. Dřevo je u ohniště. Zahrada je do odvolání nepřístupná, terénní úpravy nedovolují hostům z bezpečnostních důvodů vstup. Děkujeme za pochopení.
* V případě vzniku škody způsobené zaviněním hosta, je provozovatel oprávněn domáhat se náhrady za škodu. Host je povinen uhradit případnou škodu vzniklou v prostorách určených k ubytování a to v plné výši, včetně náhrady ušlého zisku ve výši platné ceny za ubytování po celou dobu, po kterou budou prostory určené k ubytování nebo části domu vyřazeny z provozu. Tuto povinnost má host i v případě, že škodu způsobí děti.
* V době od 22:00 hodin do 8:00 hodin je v apartmánech i jeho částech (chodba) režim nočního klidu, kdy je host povinen chovat se tak aby nerušil ostatní nadměrným hlukem.
* Parkování vozidel hostů je umožněno na vlastním přilehlém parkovišti u penzionu. Dvě místa jsou na parkovišti k silnici a dvě místa na dvoře u domu, každý apartmán má k dispozici 1 parkovací místo. Tyto parkovací plochy jsou otevřené a tudíž provozovatel neručí za případné odcizení vozidla nebo věcí ve vozidle. Jízdní kola, lyže a jiné sportovní náčiní je možné nechávat v prostorách objektu k tomu určenému, nenoste je proto do pokojů!
* Osušky, ručníky a kuchyňské utěrky na vyžádání vyměníme za čisté. Základní úklidové pomůcky jsou součástí apartmánu. Během týdenního pobytu se úklid v apartmánu neprovádí. Při pobytu delším než 1 týden se úklid provádí 1x týdně. Před ukončením pobytu po sobě uveďte kuchyňku do původního stavu. To znamená vyklidit a umýt ledničku, umýt varné plochy vařiče, nebo sporáku, mikrovlnnou troubu, vyklidit skříňky, zamést, případně vytřít kuchyň a nádobí čisté uložit zpět na místo.
* Návštěva apartmánu s domácími zvířaty není možná. Za škody způsobené na majetku provozovatele odpovídá host v plném rozsahu a je povinen tyto ohlásit provozovateli.
* V den odjezdu prosíme apartmány opustit do 11:00 hodiny. Nebude-li apartmán po předchozí domluvě s námi předaný do 11 hodiny, bude automaticky hostům připočítán další den pobytu dle platného ceníku. Až budete připraveni k odjezdu, prosíme zazvoňte na nás venkovním zvonkem, nebo pošlete sms, rádi se s Vámi rozloučíme a převezmeme si apartmán. Děkujeme.


HOME PENZION VILA FANTAZIE, ROMANTICKÉ VÍKENDY PRO DVA
JARO * LÉTO
PODZIM * ZIMA

Vážení klienti, od 1.11.2017 bude Vila Fantazie z důvodu rekonstrukce až do odvolání uzavřena. Všem co jste nás navštívili děkujeme za přízeň a po rekonstrukci se budeme opět těšit na viděnou.

Created by © 2008 - 2011 ALS-Euro s.r.o. - další informace | ALS-Euro s.r.o. - Grafika a design
Splolupráce: Chabera www pezentace
Doporučujeme: Chlazení a klimatizace Kukla | Brýle a čočky | Moto-Army eshop | Optika Novus | Advokát | Půjčovna nářadí Mělník | Návrhy zahrad | Bižuterie